Metoda czyszczenia zasadniczo nie różni się od czyszczenia dywanów lub wykładzin dywanowych. Została opisana w zakładce „czyszczenie dywanów i wykładzin”.

Odmienną cechą jest używanie specjalnie do tego przystosowanej końcówki spryskująco-odsysającej marki Kärcher.

Aby uniknąć plam i zacieków, które często pojawiają się przy ręcznym czyszczeniu kanap, foteli, krzeseł - polecamy nasze usługi.

W głębi kanap i foteli schowanych jest wiele zanieczyszczeń, które może wydobyć jedynie specjalistyczne urządzenie, pozostawiając niewielką ilość wilgoci gwarantując przez to szybkie ich wyschnięcie.

Nie pozostawiamy swoich Klientów z mokrymi kanapami, fotelami czy krzesłami, których nie mogliby dosuszyć przez kilka dni. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

Urządzenie i technologia są tak skuteczne, że często nasi klienci nie mogą uwierzyć, że mają np. kanapę dopiero dwa lata i jest wyciągany z niej błotnisty szlam, choć wyglądała jedynie na lekko przybrudzoną.

Używając specjalistycznych środków Kärcher można usunąć z oczyszczanych materiałów do 99% roztoczy i ich wydzielin, które tak często wywołują alergię

źródło: własne oraz karcher.pl