This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Metoda czyszczenia zasadniczo nie różni się od czyszczenia dywanów lub wykładzin dywanowych. Została opisana w zakładce „czyszczenie dywanów i wykładzin”.

Odmienną cechą jest używanie specjalnie do tego przystosowanej końcówki spryskująco-odsysającej marki Kärcher.

Aby uniknąć plam i zacieków, które często pojawiają się przy ręcznym czyszczeniu kanap, foteli, krzeseł - polecamy nasze usługi.

W głębi kanap i foteli schowanych jest wiele zanieczyszczeń, które może wydobyć jedynie specjalistyczne urządzenie, pozostawiając niewielką ilość wilgoci gwarantując przez to szybkie ich wyschnięcie.

Nie pozostawiamy swoich Klientów z mokrymi kanapami, fotelami czy krzesłami, których nie mogliby dosuszyć przez kilka dni. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

Urządzenie i technologia są tak skuteczne, że często nasi klienci nie mogą uwierzyć, że mają np. kanapę dopiero dwa lata i jest wyciągany z niej błotnisty szlam, choć wyglądała jedynie na lekko przybrudzoną.

Używając specjalistycznych środków Kärcher można usunąć z oczyszczanych materiałów do 99% roztoczy i ich wydzielin, które tak często wywołują alergię

źródło: własne oraz karcher.pl