Pracujemy używając oryginalnych środków czyszczących firmy Kärcher oraz najnowszego urządzenia spryskująco- odsysającego marki Kärcher.

Urządzenie Puzzi spryskuje materiał wodą zawierającą specjalistyczny chemiczny środek oraz używając innej dyszy, jednocześnie odsysa brudną wodę.

Oryginalny środek – proszek RM760 działa w wyniku styku z materiałem. Jednocześnie preparat czyszczący posiada właściwości roztoczobójcze oraz zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókno. Ponadto eliminuje przykre zapachy. Żaden inny niespecjalistyczny środek w ten sposób w pełni nie usunie zanieczyszczeń pozostawiając naturalną kolorystykę materiałów.

W trakcie jednego przebiegu maszyny następuje jednocześnie wlot i wylot płynu czyszczącego. W zbiorniku zbiera się zużyta woda, zawierająca zanieczyszczenia. Wydobywany jest naturalny kolor materiałów i usunięty zostaje nawarstwiający się brud.

Taki rodzaj czyszczenia nazywa się ekstrakcją i zapewnia dokładne usunięcie zanieczyszczeń z całej długości włókna. Szczególnie jest to ważne przy dywanach o długim włosiu. Efekt jest nie porównywalny z czyszczeniem ręcznym.
Dywany i tapicerka są nieskazitelnie czyste, pozbawione zapachów i brudu.
Ani śladu po środku czyszczącym, włókna nie sklejają się.

Po zakończonej pracy na oczyszczonej powierzchni pozostaje jedynie niewielka ilość tzw. wilgoci resztkowej, która wysycha samoistnie. Bardzo ważne jest to, że używamy najnowszego i markowego sprzętu Kärcher, bo dzięki temu nie zostawiamy swoich Klientów z mokrymi dywanami czy wykładzinami, których nie mogliby dosuszyć przez kilka dni. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

Urządzenie i technologia są tak skuteczne, że często nasi klienci nie mogą uwierzyć, że mają np. kanapę dopiero dwa lata i jest wyciągany z niej błotnisty szlam, choć wyglądała jedynie na lekko przybrudzoną.

Używając specjalistycznych środków Kärcher można usunąć z oczyszczanych materiałów do 99% roztoczy i ich wydzielin, które tak często wywołują alergię.

źródło: własne oraz karcher.pl